Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Black Sea Ice Cup 2024
Apr 04, Kranevo
Israel National Championships 2024
Apr 03, Holon
Norgescup Finale 2023-24
Mar 23, Fredrikstad
SKF-Trofén 2024
Mar 22, Piteå
Young Stars March 2024
Mar 18, Sheffield
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Best elements of each type
Tallink Hotels Cup Interclub 2021
Type
Name
Country
Category
Segment
GOE
Score
Watch
CCoSp3
Maria Eliise KALJUVERE
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.90
3.90
details
FCCoSp3
Maria Eliise KALJUVERE
EST
Advanced novice girls
Short program
0.70
3.70
details
FCSSp3
Maria Eliise KALJUVERE
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.78
3.38
details
FSSp3
Agne IVANOVAITE
LTU
Advanced novice girls
Free skating
0.61
3.21
details
FCSp3
Vladislav CHURAKOV
EST
Advanced novice boys
Free skating
0.28
3.08
video
LSp3
Agne IVANOVAITE
LTU
Advanced novice girls
Short program
0.48
2.88
details
LSp3
Alisa SMIRNOVA
EST
Advanced novice girls
Short program
0.48
2.88
details
LSp3
Elina GOIDINA
EST
Advanced novice girls
Short program
0.48
2.88
details
LSp3
Iida KARHUNEN
FIN
Advanced novice girls
Short program
0.48
2.88
details
CCoSp2
Alisa SMIRNOVA
EST
Advanced novice girls
Short program
0.33
2.83
details
CCoSp2
Gerda SMORODINA
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.33
2.83
details
FCSp2
Alisa SMIRNOVA
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.31
2.61
details
FCSp2
Emelie Louise RINNE
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.31
2.61
details
FCSSp2
Arina BELJAEVA
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.31
2.61
details
FCSSp2
Elizabeth NÕU
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.31
2.61
details
SSp3
Adeele TEIVEJÕE
EST
Advanced novice girls
Short program
0.42
2.52
details
CSSp3
Vladislav CHURAKOV
EST
Advanced novice boys
Short program
-0.17
2.43
video
FCCoSp3V
Marta Helene PRANGEL
EST
Advanced novice girls
Short program
0.15
2.40
details
CCoSp3V
Martaliis KUSLAP
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.08
2.33
details
FSSp2
Jekaterina PAVLOVA
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.00
2.30
details
CCoSp2V
Emelie Louise RINNE
EST
Advanced novice girls
Short program
0.38
2.26
details
LSp2
Emelie Louise RINNE
EST
Advanced novice girls
Short program
0.32
2.22
details
LSp2
Mia Liisu KRUMINS
EST
Advanced novice girls
Short program
0.32
2.22
details
FCCoSp2V
Vladislav CHURAKOV
EST
Advanced novice boys
Short program
0.32
2.20
video
FSSp1
Valeria PRUTTSENKO
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.13
2.13
details
SSp2
Sofia GULJAKINA
EST
Advanced novice girls
Short program
0.32
1.92
details
LSp1
Maria Eliise KALJUVERE
EST
Advanced novice girls
Short program
0.35
1.85
details
FCSp1
Tadeas VACLAVIK
SVK
Advanced novice boys
Free skating
-0.06
1.84
details
CCoSp1V
Polina KUROTSKINA
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.15
1.65
details
CCoSpB
Kellart LEPPIK
EST
Advanced novice boys
Short program
-0.06
1.64
details
FCSSpB
Herta LAUG
EST
Advanced novice girls
Free skating
0.00
1.60
details
SSp1
Katarina KALME
EST
Advanced novice girls
Short program
0.13
1.43
details
SSpB
Herta LAUG
EST
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
Best jumps
Best combination jumps
Best spins
Best sequences