Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Black Sea Ice Cup 2024
Apr 04, Kranevo
Israel National Championships 2024
Apr 03, Holon
Norgescup Finale 2023-24
Mar 23, Fredrikstad
SKF-Trofén 2024
Mar 22, Piteå
Young Stars March 2024
Mar 18, Sheffield
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Best elements of each type
GAM Nestle Nesquik Torun Cup 2009
Type
Name
Country
Category
Segment
GOE
Score
Watch
3S
Sebastian LOFEK
POL
Junior men
Free skating
0.00
4.50
details
3T
Mikhail KARALIUK
BLR
Junior men
Free skating
0.00
4.00
details
3T
Sebastian LOFEK
POL
Junior men
Free skating
0.00
4.00
details
2A
Rimgaile MESKAITE
LTU
Junior ladies
Short program
0.33
3.83
details
2Lz
Lara WILLE
GER
Junior ladies
Free skating
0.00
2.09
details
2Lz
Elzbieta KROPA
LTU
Advanced novice girls
Free skating
0.00
2.09
details
2F
Elzbieta KROPA
LTU
Advanced novice girls
Free skating
0.17
2.04
details
2Lo
Sebastian LOFEK
POL
Junior men
Free skating
0.00
1.65
details
2Lo
Agnieszka KLIMEK
POL
Junior ladies
Free skating
0.00
1.65
details
2Lo
Agnieszka KLIMEK
POL
Junior ladies
Free skating
0.00
1.65
details
2Lo
Deanna Adela VICARI
POL
Junior ladies
Free skating
0.00
1.65
details
2Lo
Klaudia SUTTON
POL
Junior ladies
Free skating
0.00
1.65
details
2Lo
Klaudia SUTTON
POL
Junior ladies
Free skating
0.00
1.65
details
2Lo
Olga SZELC
POL
Junior ladies
Free skating
0.00
1.65
details
2Lo
Goda BUTKUTE
LTU
Advanced novice girls
Free skating
0.00
1.65
details
2Lo
Julia STACHOWIAK
POL
Advanced novice girls
Free skating
0.00
1.65
details
2Lo
Laura RASZYKOVA
CZE
Advanced novice girls
Free skating
0.00
1.65
details
2Lo
Evelina RAGAITE
LTU
Silver girls
Free skating
0.00
1.65
details
2S
Arturas GANZELA
LTU
Advanced novice boys
Free skating
0.00
1.43
details
2S
Tadas JAKUBAUSKAS
LTU
Advanced novice boys
Free skating
0.00
1.43
details
2S
Laura RASZYKOVA
CZE
Advanced novice girls
Free skating
0.00
1.43
details
2S
Rebecca GRAMZOW
GER
Advanced novice girls
Free skating
0.00
1.43
details
2S
Solveiga BUCYTE
LTU
Advanced novice girls
Free skating
0.00
1.43
details
2S
Elzbieta GABRYSZAK
POL
Silver girls
Free skating
0.00
1.43
details
2S
Khrystsina MAYAROVICH
BLR
Silver girls
Free skating
0.00
1.43
details
2T
Agata CIESIELSKA
POL
Advanced novice girls
Free skating
0.00
1.43
details
2T
Inna GORBACHOVA
UKR
Advanced novice girls
Free skating
0.00
1.43
details
2T
Marketa KUCEROVA
CZE
Silver girls
Free skating
0.00
1.43
details
1A
Tadas JAKUBAUSKAS
LTU
Advanced novice boys
Short program
0.17
0.97
details
1A
Agata KRYGER
POL
Advanced novice girls
Short program
0.17
0.97
details
1A
Goda BUTKUTE
LTU
Advanced novice girls
Short program
0.17
0.97
details
1Lz
Illa YUKHIMUK
BLR
Advanced novice boys
Free skating
0.00
0.66
details
1Lz
Deimanté KIZALAITÉ
LTU
Advanced novice girls
Free skating
0.00
0.66
details
1F
Dana FAINBERG
ISR
Advanced novice girls
Free skating
0.00
0.55
details
1F
Oliwia FILIPEK
POL
Silver girls
Free skating
0.00
0.55
details
1F
Sviatlana STRYBYK
BLR
Silver girls
Free skating
0.00
0.55
details
1F
Joyce ABOU-ZEID
GER
Silver girls
Free skating
0.00
0.55
details
1Lo
Natalia LEWANDOWSKA
POL
Silver girls
Free skating
0.00
0.50
details
1S
Yana BUYANOVSKAYA
BLR
Silver girls
Free skating
0.00
0.44
details
Best jumps
Best combination jumps
Best spins
Best sequences