Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Regionsmesterskap Vestlandet 2023
Mar 16, Bergen
Regionsmesterskap 1 2024 - Østfold og Vestfold
Mar 16, Tønsberg
Skate Malmö 2024
Mar 15, Malmö
Sonja Henie Trophy Interclub 2024
Mar 08, Oslo
Sonja Henie Trophy 2024
Mar 08, Oslo
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Segment
37th Volvo Open Cup Youngsters
Cubs girls 1
- Free skating
11 - 12 Nov, 2018
No
Name
Country
TES
PCS
Ded.
TSS
Watch
1
Nikola FOMCHENKOVA
LAT
21.06
20.43
0.00
41.49
details
2
Agne IVANOVAITE
LTU
18.03
20.20
0.00
38.23
video
3
Emelie Louise RINNE
EST
17.41
19.60
0.00
37.01
details
4
Léna EKKER
HUN
15.51
18.75
0.00
34.26
details
5
Maria Eliise KALJUVERE
EST
15.30
18.76
0.00
34.06
details
6
Sofia GULJAKINA
EST
14.49
20.00
0.50
33.99
details
7
Arina BELJAEVA
EST
17.79
15.63
0.00
33.42
details
8
Yekaterina ZHEREBKO
UKR
14.78
18.13
0.00
32.91
details
9
Sophia SMITH
GBR
14.70
17.70
0.50
31.90
details
10
Kim GOETTA
ISR
13.96
17.51
0.00
31.47
details
11
Ela NURMANOV
ISR
13.79
17.08
0.00
30.87
details
12
Felicita PUZANOVA
LAT
13.08
17.50
0.00
30.58
details
13
Helina KULL
EST
15.52
14.38
0.00
29.90
details
14
Lian TSROR
ISR
11.07
18.53
0.00
29.60
details
15
Gabija POCIUTE
LTU
11.31
17.93
0.50
28.74
details
16
Katarina KALME
EST
12.91
16.26
0.50
28.67
details
17
Alisa CHUMAKOVA
BLR
13.13
14.58
0.00
27.71
details
18
Albina APAKOVA
LAT
12.78
15.23
0.50
27.51
details
19
Daniela YOFFE
ISR
10.83
15.63
0.00
26.46
details
20
Ieva GRYBAITE
LTU
12.59
14.16
0.50
26.25
details
21
Zlata AMELYANIUK
BLR
12.56
13.13
0.00
25.69
details
22
Marta Helene PRANGEL
EST
10.99
15.63
1.00
25.62
details
23
Aleksandra KOSTIUCHENKO
LTU
13.12
12.50
0.00
25.62
details
24
Paula BELEVICHA
LAT
11.15
15.00
1.00
25.15
details
25
Monika MAMAJA
LAT
12.18
13.36
0.50
25.04
details
26
Juliya POKALA
BLR
12.21
12.70
0.50
24.41
details
27
Raynourou BACAR
FRA
9.94
15.00
1.00
23.94
details
28
Anastasiya ANATSKO
BLR
10.88
12.10
0.50
22.48
details
29
Aleksandra VELIKASELETS
BLR
8.53
12.73
0.50
20.76
details
30
Liel KIRSHENBAUM
ISR
8.54
13.13
1.00
20.67
details
31
Varvara PARASOCHKA
UKR
8.71
12.93
1.00
20.64
details
32
Kseniya KARPENKA
BLR
8.54
12.08
1.00
19.62
details
33
Hila SHAHARUR
ISR
9.01
11.06
1.00
19.07
details
34
Darya PUSEVA
BLR
8.04
11.46
1.00
18.50
details
Best program components
Best elements
Judging statistics