Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Regionsmesterskap Vestlandet 2023
Mar 16, Bergen
Regionsmesterskap 1 2024 - Østfold og Vestfold
Mar 16, Tønsberg
Skate Malmö 2024
Mar 15, Malmö
Sonja Henie Trophy Interclub 2024
Mar 08, Oslo
Sonja Henie Trophy 2024
Mar 08, Oslo
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Segment
Nasjonalt stevne 11 i 2014-15
Cubs girls 1
- Free skating
10 - 11 Jan, 2015
No
Name
Club
TES
PCS
Ded.
TSS
Watch
1
Sofie Nedrum JACOBSEN
LKK
14.27
13.80
0.00
28.07
details
2
Linnea Kolstad KILSAND
AKK
12.87
14.60
0.00
27.47
details
3
Ingrid Ophus ERIKSEN
SIL
9.56
11.35
0.00
20.91
details
4
Aurora HEYERDAHL
AKK
9.07
10.63
0.00
19.70
details
5
Elinor Sofie Svenning LERBUKT
MKK
8.46
10.43
0.00
18.89
details
6
Dinah Eline TORGERSEN
LIL
8.65
10.10
0.00
18.75
details
7
Ingrid Kvinnesland OLSEN
SKK
9.50
9.20
0.00
18.70
details
8
Emily TALLERÅS
OSK
8.07
10.23
0.00
18.30
details
9
Kaja ANDERSEN
FKK
7.54
9.80
0.00
17.34
details
10
Marie HAFSTAD DEISZ
BKK
8.37
8.78
0.00
17.15
details
11
Hannah DIDRIKSEN
IKK
8.97
8.18
0.00
17.15
details
12
Sanna Hagen SLETTEBØ
SKK
8.47
9.63
1.00
17.10
details
13
Elisabeth DERÅS-DE JONG
FKK
7.27
10.60
1.00
16.87
details
14
Ingrid SAGBERG
BKK
8.57
8.08
0.00
16.65
details
15
Esther RADDUM
BKK
8.77
7.65
0.00
16.42
details
16
Zoë van der MARK
BKK
6.53
9.30
0.00
15.83
details
17
Lily TRUONG
SSK
8.94
6.33
0.00
15.27
details
18
Martine BERGH
FKK
5.93
8.68
0.00
14.61
details
19
Petra RONALD
OI
6.04
8.05
0.00
14.09
details
20
Olivia WEISÆTH
AKK
6.31
7.68
0.00
13.99
details
21
Live TOFTE
AKK
5.57
8.38
0.00
13.95
details
22
Elin Stockinger SCHIBBYE
OI
5.24
8.58
0.00
13.82
details
23
Carly Camilla Nilsen BERG
OI
5.20
8.08
0.00
13.28
details
24
Emma MATOSIC
OI
5.14
7.98
0.00
13.12
details
25
Mathea JOHANNSON
SSK
6.84
6.23
0.00
13.07
details
26
Caroline Cecilie GJØLSTAD
TT
5.77
6.63
0.00
12.40
details
27
Linnea Marie JØRGENSEN
TIN
5.24
6.43
0.00
11.67
details
28
Hedda SØRENSEN AAREVOLL
BKK
6.27
5.40
0.00
11.67
details
29
June BERGH
FKK
4.94
6.33
0.00
11.27
details
30
Maria Lægdene NÆSS
BKK
4.90
6.25
0.00
11.15
details
31
Aurora HEIM
IKK
4.47
6.53
0.00
11.00
details
32
Siri Louise BRAATHEN
MKK
5.77
5.20
0.00
10.97
details
33
Laura BARANAUSKA
BKK
5.68
4.80
0.00
10.48
details
34
Celine Edvardsen PERSILENGEN
MKK
4.98
4.70
0.00
9.68
details
35
Marie Ims CARLSEN
TT
3.80
5.30
0.00
9.10
details
36
Emma Rønnevig LARSEN
SSK
2.51
4.10
0.00
6.61
details
37
Eline Simensen MALMBERG
MKK
2.97
2.25
0.00
5.22
details
Best program components
Best elements
Judging statistics