Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Tallinn Trophy Kids 2024
May 10, Tallinn
Thailand Open Figure Skating Trophy 2024
May 03, Bankok
Skate Edinburgh 2024
May 03, Kirkcaldy
52nd Volvo Open Cup
May 03, Riga
Thailand Open Figure Skating Trophy Interclub 2024
May 02, Bangkok
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Segment
Elit 1 i 2020-21
Junior ladies
- Short program
5 - 6 Sep, 2020
No
Name
Club
TES
PCS
Ded.
TSS
Watch
1
Emelie NORDQVIST
LER
27.51
18.08
1.00
44.59
details
2
Natalia JANSSON
FRO
26.00
17.66
0.00
43.66
details
3
Isabella VANDERLAAT
MOR
21.23
18.38
1.00
38.61
details
4
Tuva FRISÉN
ALT
20.83
17.68
0.00
38.51
details
5
Tova SETTERBLAD
LIO
19.96
17.00
0.00
36.96
details
6
Elisabeth GLANTZ
LID
20.50
15.00
0.00
35.50
details
7
Sigrid TELLISKIVI
SLN
18.46
17.80
1.00
35.26
details
8
Ellinor NORDQVIST
LUL
18.87
17.68
2.00
34.55
details
9
Thyra SPITZENBERGER
KAR
18.18
15.74
0.00
33.92
details
10
Angelica HAGSTRÖM
UPA
17.77
16.14
0.00
33.91
details
11
Miranda LUNDGREN
TIB
17.04
16.54
0.00
33.58
details
12
Magdalena FORS
VIG
17.97
15.38
0.00
33.35
details
13
Saga HOLMBERG
TIB
16.84
16.48
0.00
33.32
details
14
Elna THANASINARIS
FGK
16.67
16.14
0.00
32.81
details
15
Lovisa AAV
ORE
17.23
16.14
1.00
32.37
details
16
Isabelle BRANDEBORN
ENK
17.07
15.92
1.00
31.99
details
17
Leia LANNESKOG
STO
15.76
17.08
1.00
31.84
details
18
Ida LEVD-NOLGREN
LUN
16.21
16.60
1.00
31.81
details
19
Daniella WATANABE
MAL
16.82
14.92
0.00
31.74
details
20
Matilda LUNDIN
OST
16.18
15.46
0.00
31.64
details
21
Julia JONSSON-SHIMADA
KBO
16.30
15.00
0.00
31.30
details
22
Nicole NORIN
HEL
17.64
14.46
1.00
31.10
details
23
Elsa IDSTRÖM
MAL
16.05
15.54
1.00
30.59
details
24
Mikaela JARL
TAB
15.23
16.14
1.00
30.37
details
25
Maria LOVRIC
ORN
16.25
15.74
2.00
29.99
details
26
Ingrid NESELIUS
ISD
15.77
13.98
0.00
29.75
details
27
Peggy DELVRET
UDD
15.00
15.74
1.00
29.74
details
28
Selma BENGTSSON
LUN
14.46
16.26
1.00
29.72
details
29
Kylie GLOUDEMANS
TIB
15.91
15.80
2.00
29.71
details
30
Mona BEA
VAL
14.08
14.74
0.00
28.82
details
31
Emilia WISSTING
LYC
11.79
15.82
1.00
26.61
details
32
Merle DEMUTH
HEL
13.62
13.52
1.00
26.14
details
33
Mandalay MALMBERG
STO
10.46
15.26
0.00
25.72
details
34
Elin JENDERHAG
HAL
11.38
14.28
0.00
25.66
details
35
Emily PALM
MAL
9.51
13.40
1.00
21.91
details
Best program components
Best elements
Judging statistics