Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Norgescup Finale 2023-24
Mar 23, Fredrikstad
SKF-Trofén 2024
Mar 22, Piteå
World Championship 2024
Mar 18, Montreal
Regionsmesterskap Vestlandet 2023
Mar 16, Bergen
Regionsmesterskap 1 2024 - Østfold og Vestfold
Mar 16, Tønsberg
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Segment
Skate Celje 2017 ISU
Junior ladies
- Short program
22 - 26 Nov, 2017
No
Name
Country
TES
PCS
Ded.
TSS
Watch
1
Anna MEMOLA
ITA
25.49
21.30
1.00
45.79
video
2
Klara STEPANOVA
CZE
25.86
19.06
0.00
44.92
details
3
Nina LETENAYOVA
SVK
22.80
20.14
0.00
42.94
details
4
Sabrina WEIS
GER
24.60
17.68
1.00
41.28
details
5
Hana KOSIC
CRO
20.21
20.08
0.00
40.29
details
6
Csenge RABB
HUN
21.26
18.68
0.00
39.94
details
7
Leona ROGIC
SRB
21.08
19.48
1.00
39.56
details
8
Anna-Sophia MIESENBERGER
AUT
20.93
18.46
0.00
39.39
details
9
Stefanie PESENDORFER
AUT
21.43
18.54
1.00
38.97
details
10
Nina POLŠAK
SLO
20.44
18.36
1.00
37.80
details
11
Maruša UDRIH
SLO
19.36
17.98
0.00
37.34
details
12
Sara BODRONE
ITA
18.79
18.40
1.00
36.19
video
13
Mira BARÁTH
HUN
18.93
17.68
1.00
35.61
details
14
Emese GLOZIK
HUN
18.31
17.14
0.00
35.45
details
15
Marie KOLLY-MILLASSON
SUI
18.70
16.66
0.00
35.36
details
16
Hana CVIJANOVIC
CRO
18.94
16.66
1.00
34.60
details
17
Nea SMOLEJ
SLO
18.12
16.00
1.00
33.12
details
18
Presiyana DIMITROVA
BUL
18.40
14.26
0.00
32.66
details
19
Lucija SIMON
CRO
16.70
15.20
0.00
31.90
details
20
Lara GUCEK
SLO
14.13
16.38
0.00
30.51
details
21
Henrietta BALOGH
HUN
15.45
14.80
0.00
30.25
details
22
Katarina KITAROVIC
CRO
15.88
16.20
2.00
30.08
details
23
Pia OMOVSEK
SLO
15.61
14.06
0.00
29.67
details
24
Nevena MIHAJLOVIC
SRB
14.78
14.68
0.00
29.46
details
25
Saniye SECER
TUR
13.90
14.12
1.00
27.02
details
26
Mihaela Stimac ROJTINIC
CRO
14.18
13.74
1.00
26.92
details
27
Patricia SKOPANCIC
CRO
13.81
14.80
2.00
26.61
details
28
Petra MILCINSKA
CZE
12.53
13.74
0.00
26.27
details
29
Alja RESMAN
SLO
12.20
14.00
1.00
25.20
details
30
Marija-Masa JOVANOVIC
SRB
11.12
14.06
0.00
25.18
details
31
Sophie-Laureen GÜNTHER
AUT
13.13
14.00
2.00
25.13
details
32
Eliza PANCHEVA
BUL
11.21
15.08
2.00
24.29
details
33
Gabrijela BABIC
CRO
12.12
13.68
2.00
23.80
details
34
Jasna SKELIC
SLO
4.90
11.74
1.00
15.64
details
35
Spela LOVRENCIC
SLO
4.55
10.06
0.00
14.61
details
Best program components
Best elements
Judging statistics