Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Black Sea Ice Cup 2024
Apr 04, Kranevo
Israel National Championships 2024
Apr 03, Holon
Norgescup Finale 2023-24
Mar 23, Fredrikstad
SKF-Trofén 2024
Mar 22, Piteå
Young Stars March 2024
Mar 18, Sheffield
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Segment
Skate Copenhagen 2018
Debs girls
- Short program
6 - 8 Apr, 2018
No
Name
Country
TES
PCS
Ded.
TSS
Watch
1
Anna-Flora Colmor JEPSEN
DEN
16.23
12.82
0.50
28.55
details
2
Emma EKSTRÖM
SWE
15.00
10.54
0.00
25.54
details
3
Elsa IDSTRÖM
SWE
13.13
11.34
0.00
24.47
details
4
Tereza DRMOTOVA
CZE
13.97
10.40
0.00
24.37
details
5
Emma Gram JOHANSSON
DEN
13.70
10.40
0.00
24.10
details
6
Clara ALDERGREN
SWE
13.07
10.86
0.00
23.93
details
7
Tilda ANDRÉASSON
SWE
13.03
10.26
0.00
23.29
details
8
Kimberly BERTELSEN
SWE
10.83
11.88
0.00
22.71
details
9
Febe van de WIJNGAERT
BEL
12.23
9.34
0.00
21.57
details
10
Maria Stoller FRANK
DEN
12.10
9.46
0.00
21.56
details
11
Valeria ACKERMANN
SUI
12.00
9.26
0.00
21.26
details
12
Naomi SELIGMAN-SCHÜRCH
SUI
12.07
9.60
0.50
21.17
details
13
Caitlin BACHMANN
SUI
12.00
9.14
0.00
21.14
details
14
Kajsa EKENBERG
SWE
11.27
9.32
0.00
20.59
details
15
Åsa MITCHELL
SWE
11.70
8.26
0.00
19.96
details
16
Nicolette ZSIRAI
SWE
11.90
8.34
0.50
19.74
details
17
Saga LEANDERSSON
SWE
9.90
9.20
0.00
19.10
details
18
Freja MITCHELL
SWE
10.80
8.20
0.00
19.00
details
19
Alma DAHLQVIST
SWE
10.54
8.06
0.00
18.60
details
20
Julia LEONARDSSON
SWE
10.00
8.60
0.00
18.60
details
21
Linnea GYLDORFF
SWE
9.13
9.40
0.00
18.53
details
22
Emely MEISNER
SWE
10.80
7.60
0.00
18.40
details
23
Emma BORG
SWE
9.07
8.06
0.00
17.13
details
24
Mia Risa GOMEZ
NOR
9.40
8.04
0.50
16.94
details
25
Anna Utskot VAKSDAL
NOR
7.90
8.34
0.00
16.24
details
26
Esandi DE ZOYSA
DEN
10.20
6.34
0.50
16.04
details
27
Megija GUTMANE
NOR
8.17
7.80
0.50
15.47
details
28
Anna Cecilia BECH
DEN
8.70
6.68
0.00
15.38
details
29
Iris RADDUM
NOR
8.40
7.80
1.50
14.70
details
30
Filippa CASSERSSJÖ
SWE
7.50
7.00
0.50
14.00
details
31
Ella LINDQVIST
SWE
7.40
6.74
0.50
13.64
details
32
Saga ROSQUIST
SWE
5.07
6.26
0.00
11.33
details
33
Inez ÅBLAD
SWE
4.87
6.46
0.50
10.83
details
Best program components
Best elements
Judging statistics