Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Black Sea Ice Cup 2024
Apr 04, Kranevo
Israel National Championships 2024
Apr 03, Holon
Norgescup Finale 2023-24
Mar 23, Fredrikstad
SKF-Trofén 2024
Mar 22, Piteå
Young Stars March 2024
Mar 18, Sheffield
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Segment
Mentor Torun Cup 2020
Junior ice dance
- Free dance
7 - 12 Jan, 2020
No
Name
Country
TES
PCS
Ded.
TSS
Watch
1
Arina USHAKOVA
/
Maxim NEKRASOV
RUS
56.04
50.10
0.00
106.14
details
2
Ekaterina KATASHINSKAIA
/
Aleksandr VASKOVICH
RUS
51.80
45.30
0.00
97.10
video
3
Loicia DEMOUGEOT
/
Theo LE MERCIER
FRA
51.29
43.90
0.00
95.19
video
4
Yulia ALIEVA
/
Artur BIKTIMIROV
AZE
49.26
44.00
0.00
93.26
video
5
Emily BROWN
/
James HERNANDEZ
GBR
48.65
44.40
0.00
93.05
video
6
Margarita SVISTUNOVA
/
Dmitry STUDENIKIN
RUS
47.23
41.20
1.00
87.43
video
7
Marie DUPAYAGE
/
Thomas NABAIS
FRA
45.82
39.30
0.00
85.12
video
8
Lou TERREAU
/
Noe PERRON
FRA
44.85
40.20
0.00
85.05
video
9
Villõ MARTON
/
Danyil SZEMKO
HUN
44.86
39.90
0.00
84.76
video
10
Tatjana BUNINA
/
Ivan KUZNETSOV
EST
44.15
37.60
0.00
81.75
video
11
Anne-Marie WOLF
/
Max LIEBERS
GER
43.44
35.70
0.00
79.14
video
12
Oliwia BOROWSKA
/
Filip BOJANOWSKI
POL
40.18
36.20
0.00
76.38
details
13
Karina SIDARENKA
/
Maksim YALENICH
BLR
39.83
37.20
1.00
76.03
details
14
Natallia PAZHYVILKA
/
Ilya DRANTUSAU
BLR
42.72
34.30
1.00
76.02
details
15
Darja NETJAGA
/
Marko Jevgeni GAIDAJENKO
EST
40.16
35.90
1.00
75.06
video
16
Lizaveta NOVIK
/
Oleksandr KUKHAREVSKYI
BLR
40.43
34.60
0.00
75.03
details
17
Lilia SCHUBERT
/
Kieren WAGNER
GER
40.76
33.60
0.00
74.36
video
18
Eva BERNARD
/
Tom JOCHUM
FRA
41.06
33.00
0.00
74.06
video
19
Lea ENDERLEIN
/
Malte BRANDT
GER
38.69
34.00
0.00
72.69
video
20
Katica KEDVES
/
Fedor SHARONOV
HUN
38.76
33.90
0.00
72.66
details
21
Anastasiya SAMMEL
/
Mykyta POGORIELOV
UKR
35.09
36.10
0.00
71.19
details
22
Noemi Maria TALI
/
Stefano FRASCA
ITA
38.84
30.20
0.00
69.04
details
23
Solene MAZINGUE
/
Maxime Dos REIS
FRA
35.68
32.90
0.00
68.58
video
24
Alexandria LOUGHLIN
/
Danila IUDIN
AZE
36.33
31.30
0.00
67.63
details
25
Arina KLIMOVA
/
Andrey PYULIN
RUS
32.34
35.70
1.00
67.04
details
26
Natalie NICOLL
/
Peter NICOLL
GBR
32.16
25.80
0.00
57.96
video
27
Maria PINTO
/
Raul BERMEJO
ESP
28.54
24.50
0.00
53.04
video
Best program components
Judging statistics