Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Norgescup Finale 2023-24
Mar 23, Fredrikstad
SKF-Trofén 2024
Mar 22, Piteå
World Championship 2024
Mar 18, Montreal
Regionsmesterskap Vestlandet 2023
Mar 16, Bergen
Regionsmesterskap 1 2024 - Østfold og Vestfold
Mar 16, Tønsberg
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Segment
Warsaw Cup 2010
Junior ladies
- Short program
18 - 21 Nov, 2010
No
Name
Country
TES
PCS
Ded.
TSS
Watch
1
Agnese GARLISI
ITA
20.90
18.66
0.00
39.56
details
2
Céline MYSEN
NOR
20.53
18.54
0.00
39.07
details
3
Rimgaile MESKAITE
LTU
20.43
16.86
0.00
37.29
video
4
Anine RABE
NOR
19.44
18.56
1.00
37.00
details
5
Olga SZELC
POL
19.13
16.60
0.00
35.73
details
6
Camilla GJERSEM
NOR
18.97
16.72
1.00
34.69
details
7
Karine RUTLAUKA
LAT
15.47
15.46
0.00
30.93
details
8
Ariana ALTARAVICIUTE
LTU
15.30
15.34
0.00
30.64
details
9
Kristina ZAKHARANKA
BLR
15.07
16.20
1.00
30.27
details
10
Yanina MAKEYENKA
BLR
13.90
16.26
0.00
30.16
details
11
Victoria LIAKHAVA
BLR
15.20
15.74
1.00
29.94
details
12
Ksenia BAKUSHEVA
BLR
13.20
16.62
0.00
29.82
details
13
Egle MISEVICIUTE
LTU
15.14
15.60
1.00
29.74
details
14
Hilde Øverland AABY
NOR
15.57
15.00
1.00
29.57
details
15
Inga JANULEVICIUTE
LTU
15.33
13.72
0.00
29.05
details
16
Anita KAPFERER
AUT
15.20
14.76
1.00
28.96
details
17
Krystyna KLIMCZAK
POL
12.13
16.94
1.00
28.07
details
18
Elena VANZ
ITA
13.10
15.80
1.00
27.90
details
19
Egle RASTENYTE
LTU
13.10
14.78
0.00
27.88
details
20
Cecilie MELING
NOR
13.37
13.82
1.00
26.19
details
21
Michalina GORSKA
POL
12.00
13.54
0.00
25.54
details
22
Marta KUBIAK
POL
10.60
15.80
1.00
25.40
details
23
Malgorzata KWARECKA
POL
10.60
14.72
0.00
25.32
details
24
Iwona SANECKA
POL
11.03
13.60
0.00
24.63
details
25
Julia STACHOWIAK
POL
11.40
12.86
0.00
24.26
details
26
Solveiga BUCYTE
LTU
10.60
13.36
0.00
23.96
details
27
Alina PARKHOMENKA
BLR
11.10
12.72
1.00
22.82
details
28
Beatrice MEILUNAITE
LTU
10.00
13.74
1.00
22.74
details
29
Ida Marie MOEN
NOR
10.50
12.14
0.00
22.64
details
30
Valeria BAKUNOVA
POL
11.10
13.32
3.00
21.42
details
31
Emilie Oddvoll BØE
NOR
8.60
13.52
1.00
21.12
details
32
Katarzyna WILCZYK
POL
9.50
12.06
2.00
19.56
details
Best program components
Best elements
Judging statistics