Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Hope Cup 2024
Apr 12, Tartu
9th Narcisa Cup
Apr 10, Jesenice
31st Triglav Trophy
Apr 10, Jesenice
Black Sea Ice Cup 2024
Apr 04, Kranevo
Israel National Championships 2024
Apr 03, Holon
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Best elements of each type
12th European Youth Olympic Winter Festival
Type
Name
Country
Category
Segment
GOE
Score
Watch
CCoSp3p4
Deniss VASILJEVS
LAT
Junior men
Short program
1.00
4.50
details
CCoSp3p4
Deniss VASILJEVS
LAT
Junior men
Free skating
1.00
4.50
details
FCSp4
Deniss VASILJEVS
LAT
Junior men
Short program
0.80
4.00
details
CSSp4
Deniss VASILJEVS
LAT
Junior men
Short program
1.00
4.00
details
FCCoSp3p4
Ivan PAVLOV
UKR
Junior men
Free skating
0.50
4.00
details
FSSp4
Deniss VASILJEVS
LAT
Junior men
Free skating
0.90
3.90
details
LSp4
Alexandra PROKLOVA
RUS
Junior ladies
Short program
1.10
3.80
details
CCSp3
Deniss VASILJEVS
LAT
Junior men
Free skating
1.00
3.80
details
CCoSp3p3
Aleix GABARA
ESP
Junior men
Short program
0.50
3.50
details
FCCoSp3p3
Alexandra PROKLOVA
RUS
Junior ladies
Free skating
0.50
3.50
details
CCoSp4
Alexander BOROVOJ
HUN
Junior men
Free skating
-0.06
3.44
details
FCSp3
Lea SERNA
FRA
Junior ladies
Short program
0.40
3.20
details
LSp3
Lea SERNA
FRA
Junior ladies
Short program
0.70
3.10
details
LSp3
Lea SERNA
FRA
Junior ladies
Free skating
0.70
3.10
details
LSp3
Loena HENDRICKX
BEL
Junior ladies
Free skating
0.70
3.10
details
FCSSp4
Daniil ZURAV
EST
Junior men
Free skating
0.10
3.10
details
CSSp3
Irakli MAYSURADZE
GEO
Junior men
Short program
0.30
2.90
details
FCCoSp2p4
Aleksandra GOLOVKINA
LTU
Junior ladies
Free skating
0.10
2.60
details
FCSSp3
Kyarha VAN TIEL
NED
Junior ladies
Free skating
-0.06
2.54
details
CCoSp2p3
Jenni SAARINEN
FIN
Junior ladies
Free skating
0.40
2.50
details
CCoSp3p2
Dmitri ALIEV
RUS
Junior men
Short program
0.00
2.50
details
FCCoSp3p2
Joshua BROWN
GBR
Junior men
Free skating
0.00
2.50
details
CUSp3
Alexander BOROVOJ
HUN
Junior men
Free skating
0.00
2.40
details
CSSp2
Dmitri ALIEV
RUS
Junior men
Free skating
0.10
2.40
details
FCSp2
Aleix GABARA
ESP
Junior men
Short program
0.00
2.30
details
FCSp2
Teodora MARKOVA
BUL
Junior ladies
Short program
0.00
2.30
details
FCSp2
Yelizaveta AUSIUKEVICH
BLR
Junior ladies
Free skating
0.00
2.30
details
FSSp2
Juni Marie BENJAMINSEN
NOR
Junior ladies
Free skating
0.00
2.30
details
CCoSp2p2
Diana REINSALU
EST
Junior ladies
Free skating
0.50
2.30
details
CoSp3p2
Artsiom TSELUIKO
BLR
Junior men
Free skating
0.30
2.30
details
LSp2
Angelina KUCHVALSKA
LAT
Junior ladies
Free skating
0.20
2.10
details
CCoSp3p1
Lea SERNA
FRA
Junior ladies
Free skating
0.10
2.10
details
FCCoSp2p3
Diana REINSALU
EST
Junior ladies
Free skating
0.00
2.10
details
CCoSp2p3V1
Irakli MAYSURADZE
GEO
Junior men
Short program
0.20
2.00
details
CCoSp3p3V1
Nina POLŠAK
SLO
Junior ladies
Short program
-0.18
1.92
details
CSSp1
Artsiom TSELUIKO
BLR
Junior men
Short program
0.00
1.90
details
FCSp3V1
Zselyke KENEZ
ROU
Junior ladies
Short program
-0.18
1.82
details
FCSp1
Alexander BOROVOJ
HUN
Junior men
Short program
-0.12
1.78
details
FCSp1
Jakub KRSNAK
SVK
Junior men
Free skating
-0.12
1.78
details
LSp1
Selin HAFIZOGLU
TUR
Junior ladies
Free skating
0.10
1.60
details
CCoSp2p1
Guia Maria TAGLIAPIETRA
ITA
Junior ladies
Free skating
0.10
1.50
details
FCCoSp2p1
Anastasia GALUSTYAN
ARM
Junior ladies
Free skating
0.00
1.40
details
Best jumps
Best combination jumps
Best spins
Best sequences