Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Bradford Open 2024
Apr 15, Bradford
Hope Cup 2024
Apr 12, Tartu
9th Narcisa Cup
Apr 10, Jesenice
31st Triglav Trophy
Apr 10, Jesenice
Skate Copenhagen 2024
Apr 05, Hvidovre
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Best elements of each type
Skate Celje 2013
Type
Name
Country
Category
Segment
GOE
Score
Watch
2A
Anna Marie YNTEMA
AUT
Advanced novice girls
Short program
0.00
3.30
details
2A
Julia WILLNAUER
AUT
Advanced novice girls
Short program
0.00
3.30
details
2A
Meike RÖMPLER
GER
Advanced novice girls
Short program
0.00
3.30
details
2Lz
Lara GUCEK
SLO
Advanced novice girls
Short program
0.30
2.40
video
2F
Anna Marie YNTEMA
AUT
Advanced novice girls
Short program
0.10
1.90
details
2Lo
Meike RÖMPLER
GER
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.80
details
2T
Nevena MIHAJLOVIC
SRB
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.30
details
1A
Alexia VASILYEVA WALKER-MCGRATH
GBR
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Anja SAINOVIC
SRB
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Celine Leonie WEISS
AUT
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Emely WEIß-MAES
GER
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Lara GUCEK
SLO
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
video
1A
Marina FILIPPOVA
AUT
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Marta SELLAROLI
ITA
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Nevena MIHAJLOVIC
SRB
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Nina POLŠAK
SLO
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Rebecca GILLESPIE
GBR
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Sarah Michelle KNISPEL
GER
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Sylvhanna HORNE
GBR
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Vivien GALLEE
AUT
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Zona APOSTOLOVIC
SRB
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
Best jumps
Best combination jumps
Best spins
Best sequences
Best program components