Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Tallinn Trophy Kids 2024
May 10, Tallinn
Thailand Open Figure Skating Trophy 2024
May 03, Bankok
Skate Edinburgh 2024
May 03, Kirkcaldy
52nd Volvo Open Cup
May 03, Riga
Thailand Open Figure Skating Trophy Interclub 2024
May 02, Bangkok
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Segment
9th Narcisa Cup
Cubs girls 1
- Free skating
10 - 14 Apr, 2024
No
Name
Country
TES
PCS
Ded.
TSS
Watch
1
Mija HEBAR
SLO
18.28
20.19
0.00
38.47
details
2
Kincsõ Dorina SIMON
HUN
17.72
17.54
0.00
35.26
details
3
Olivia Zoé SZILI
HUN
17.41
18.09
0.50
35.00
details
4
Taisiya ZHVAKINA
BUL
16.48
17.97
0.00
34.45
details
5
Tara SIMEUNOVIC
SRB
13.52
17.27
0.00
30.79
details
6
Kosara DINEVA
BUL
14.18
16.57
0.00
30.75
details
7
Sofia LAPUSHKINA
EST
14.71
15.99
0.00
30.70
details
8
Lucija SEKARDI
SLO
15.64
14.90
0.00
30.54
details
9
Maria ARTYUKHOVA
EST
12.09
17.10
0.50
28.69
details
10
Nika MAKAROVIC
SLO
12.22
16.28
0.50
28.00
details
11
Misa PREVEC
SLO
12.16
15.73
1.50
26.39
details
12
Ksenija SAVANOVIC
SLO
10.74
14.77
0.00
25.51
details
13
Kateryna IAKOVENKO
SVK
11.94
12.40
0.00
24.34
details
14
Paulina LAZNIK
SLO
9.88
14.89
0.50
24.27
details
15
Victoria BARON
ITA
10.37
12.54
0.00
22.91
details
16
Sofia NESHEVA
BUL
11.63
11.84
1.00
22.47
details
17
Sofia STOYKOVA GEORGIEVA
CRO
10.43
11.56
0.00
21.99
details
18
Katarina MILISIC
SRB
9.66
12.80
1.00
21.46
details
19
Margherita MIORIN
ITA
8.55
12.53
0.00
21.08
details
20
Magdalena KANDIMIROVA
BUL
11.04
10.98
1.00
21.02
details
21
Ajda SORN
SLO
8.90
12.11
0.00
21.01
details
22
Ema VILJUSIC
CRO
9.26
11.40
0.00
20.66
details
23
Izabela NENDL
SLO
9.85
11.41
1.00
20.26
details
24
Zarja VERDNIK
SLO
8.84
11.42
0.50
19.76
details
25
Hanga KISS-TÓTH
HUN
6.63
12.67
0.00
19.30
details
26
Vaya TSVETKOVA
BUL
6.65
13.63
1.00
19.28
details
27
Chanel CASSONE
ITA
8.07
10.87
1.50
17.44
details
28
Aurora D'INCAU
ITA
6.23
11.12
0.00
17.35
details
29
Zarja Iva KERNER
SLO
6.06
10.59
0.00
16.65
details
30
Elitsa RUMENOVA
BUL
6.83
9.47
0.50
15.80
details
31
Bojidara MINKOVA
BUL
5.83
9.89
0.50
15.22
details
32
Cristina NUSSIO
ITA
5.59
8.37
0.00
13.96
details
Best program components
Best elements
Judging statistics