Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Skate Edinburgh 2024
May 03, Kirkcaldy
52nd Volvo Open Cup
May 03, Riga
Juna Skate Open 2024
Apr 19, Tallinn
Bradford Open 2024
Apr 15, Bradford
Hope Cup 2024
Apr 12, Tartu
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Segment
Nationell serietävling 3
Junior ladies
- Short program
10 - 12 Nov, 2023
No
Name
Club
TES
PCS
Ded.
TSS
Watch
1
Lilly ALMGREN-LIDMAN
SDA
27.77
20.06
1.00
46.83
details
2
Miranda LUNDGREN
TIB
24.22
20.94
1.00
44.16
details
3
Natalia DLUGOSZ
ALT
23.53
18.27
0.00
41.80
details
4
Tilde ZETTERSTRÖM
BOK
22.85
17.96
0.00
40.81
details
5
Lise TRULSSON
MAL
23.28
19.17
2.00
40.45
details
6
Leona LANNESKOG
STO
21.86
16.96
0.00
38.82
details
7
Lyra LUNDQUISTER
TIB
21.55
17.96
1.00
38.51
details
8
Sofia PALMQVIST
ALT
21.22
17.29
0.00
38.51
details
9
Frida HARVIGSSON
VAL
19.86
18.30
0.00
38.16
details
10
Adeline LINDQVIST
BOR
21.02
16.18
0.00
37.20
details
11
Tilda ANDRÉASSON
MAL
19.81
16.98
0.00
36.79
details
12
Anisija STELMAH
LIO
19.16
18.50
1.00
36.66
details
13
Vera LINDEVRET
VAS
18.53
17.96
0.00
36.49
details
14
Melina ARRENIUS
SBB
20.26
15.73
0.00
35.99
details
15
Tintomara EKLUND ASPE
STO
19.41
16.29
0.00
35.70
details
16
Lina ERICSON
UPA
19.25
16.07
0.00
35.32
details
17
Rebecca HVERÉN
ENE
19.02
15.73
0.00
34.75
details
18
Elsa IDSTRÖM
MAL
19.44
15.96
1.00
34.40
details
19
Vilda PIEHL
ENE
17.67
16.51
0.00
34.18
details
20
Hanna LALLOO
BOR
16.78
17.30
0.00
34.08
details
21
Felicia SVAHN
VAX
18.53
16.07
1.00
33.60
details
22
Vera VAINDORF
ALT
18.23
16.30
1.00
33.53
details
23
Melanie HENRIKSSON
DAS
17.88
15.29
0.00
33.17
details
24
Åsa MITCHELL
OSB
16.41
15.86
0.00
32.27
details
25
Emilia STENMAN
LUL
17.82
14.31
0.00
32.13
details
26
Selma HELLSTRÖM
TIB
16.76
17.07
2.00
31.83
details
27
Camille MULLER
KUN
15.73
15.85
0.00
31.58
details
28
Tilde WENNERGREN
BCK
17.35
15.19
1.00
31.54
details
29
Axelie PETTERSSON
KAR
14.93
16.19
1.00
30.12
details
30
Freja JONSSON
LYC
13.87
16.17
0.00
30.04
details
31
Freya CORDES-STRID
MOR
13.89
16.07
1.00
28.96
details
32
Melina SÖRENSEN
GFI
12.43
15.41
1.00
26.84
details
33
Filippa STRANDBERG
KUN
13.59
13.41
1.00
26.00
details
34
Nora LINDBLOM
VAB
11.83
13.96
1.00
24.79
details
35
Tyra BERGLUND
STO
8.84
15.51
0.00
24.35
details
Best program components
Best elements
Judging statistics