Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Skate Edinburgh 2024
May 03, Kirkcaldy
52nd Volvo Open Cup
May 03, Riga
Juna Skate Open 2024
Apr 19, Tallinn
Bradford Open 2024
Apr 15, Bradford
Hope Cup 2024
Apr 12, Tartu
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Segment
Nasjonalt stevne 10 i 2014-15
Cubs girls
- Free skating
6 - 7 Dec, 2014
No
Name
Club
TES
PCS
Ded.
TSS
Watch
1
Annika ISAKSEN
GKK
11.17
10.93
0.00
22.10
details
2
Ingrid Ophus ERIKSEN
SIL
10.19
11.25
0.00
21.44
details
3
Alice ABRAHAMSEN
SSK
10.51
10.70
0.00
21.21
details
4
Kornelia HØISÆTHER
AKK
9.96
10.53
0.00
20.49
details
5
Kaia KLEVEN
TSK
10.22
9.70
0.00
19.92
details
6
Victoria BIERING
TT
9.81
9.90
1.00
18.71
details
7
Julia SKANCKE
HIL
9.93
8.25
0.00
18.18
details
8
Aagot Cecilia Arildsdotter BRANDSLIEN
GKK
10.37
8.68
1.00
18.05
details
9
Ida Y. Fodstad TORP
OSK
8.50
9.38
0.00
17.88
details
10
Katrine BORGEN
GKK
9.33
8.28
0.00
17.61
details
11
Lotte SCHIBBYE
OI
7.60
10.00
0.00
17.60
details
12
Mathilde Tønseth ALMBAKK
TSK
8.90
8.70
0.00
17.60
details
13
Victoria Tidemand TVEDT
AKK
8.08
9.48
0.00
17.56
details
14
Christiane Thøgersen KROGFOSS
SSK
9.13
7.35
0.00
16.48
details
15
Ingeborg Cecilie Slørdahl TELLEFSEN
OSK
6.40
10.00
0.00
16.40
details
16
Lily TRUONG
SSK
8.27
7.85
0.00
16.12
details
17
Jelena NINKOV
HIL
8.53
8.48
1.00
16.01
details
18
Johanne NES
AKK
8.33
8.58
1.00
15.91
details
19
Aleksandra PAPIERNIK
TT
7.39
7.98
0.00
15.37
details
20
Nela EIKUM
SSK
8.06
7.25
0.00
15.31
details
21
Maja FLOEN
HIL
6.41
8.48
0.00
14.89
details
22
Elin Stockinger SCHIBBYE
OI
7.16
7.55
0.00
14.71
details
23
Hedda Hoås ERIKSEN
TSK
6.50
7.88
0.00
14.38
details
24
Martine BERGH
FKK
7.54
6.83
0.00
14.37
details
25
Emilie FLOEN
HIL
6.27
7.88
0.00
14.15
details
26
Agnes Therese DERVO
RKK
6.60
7.55
0.00
14.15
details
27
June BERGH
FKK
5.87
7.05
0.00
12.92
details
28
Helene SVENNING
TSK
5.63
7.15
0.00
12.78
details
29
Sara Louise LARSEN
MKK
6.40
6.35
0.00
12.75
details
30
Julie WALMANN
TT
5.20
7.35
0.00
12.55
details
31
Carly Camilla Nilsen BERG
OI
5.16
7.35
0.00
12.51
details
32
Maren Garnaas BERGUM
MKK
5.07
6.65
0.00
11.72
details
33
Olivia WEISÆTH
AKK
5.47
6.13
0.00
11.60
details
34
Mia FOSSEN
GKK
5.84
5.00
0.00
10.84
details
35
Sina REINER-HOLM
GKK
4.89
5.50
0.00
10.39
details
36
Vilde GUSTAVSEN
BSK
5.34
4.80
0.00
10.14
details
37
Mia Sofie LUND
OI
4.03
5.83
0.00
9.86
details
38
Ghidey RAHUA
RKK
3.40
3.68
0.00
7.08
details
39
Mathilda ARNTZEN
SSK
2.83
2.85
0.00
5.68
details
Best program components
Best elements
Judging statistics