Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Regionsmesterskap Vestlandet 2023
Mar 16, Bergen
Regionsmesterskap 1 2024 - Østfold og Vestfold
Mar 16, Tønsberg
Skate Malmö 2024
Mar 15, Malmö
Sonja Henie Trophy Interclub 2024
Mar 08, Oslo
Sonja Henie Trophy 2024
Mar 08, Oslo
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Mini Europa 2017
Torwar
, Warsaw
Poland
3 - 5 Mar, 2017
Best elements
Short program
Free skating
Category
No
Name
Score
No
Watch
Score
No
Watch
Score
Junior men
1
Jakub KUKOWSKI
28.46
2
details
44.14
1
details
72.60
2
Ryszard GURTLER
48.69
1
details
48.69
Junior ladies
1
Vivien TESZÁRI
39.73
1
details
69.44
1
details
109.17
2
Tifani TESZÁRI
37.04
2
details
64.23
2
details
101.27
3
Mikaela SEGER
35.43
3
details
62.31
4
details
97.74
Advanced novice boys
1
Yagor KHLAPKOU
30.16
1
details
48.55
1
details
78.71
2
Jakub SWIDER
13.45
3
details
36.67
2
details
50.12
3
Lukasz ZABICKI
14.78
2
details
30.32
3
details
45.10
Advanced novice girls
1
Amelia ZUREK
31.48
1
details
48.33
4
details
79.81
2
Natalia LERKA
26.46
4
details
51.82
1
details
78.28
3
Katryna BIRGELAITE
28.58
2
details
49.29
3
details
77.87
Basic novice B girls 1
1
Nadzeya NOVIK
33.17
1
details
2
Wiktoria Oliwia GRZEGORCZYK
27.21
2
details
3
Tea ASQUEZ
21.07
3
details
Basic novice B girls 2
1
Anastasiya BELAUS
40.18
1
details
2
Charlotte JENSEN
29.61
2
details
3
Pola KOSNO
28.53
3
details
Basic novice A boys
1
Matthis PELLEGRIS
22.77
1
details
Basic novice A girls 1
1
Arita SILINA
37.54
1
details
2
Elina SMOLAKOVA
32.91
2
details
3
Lizaveta CHARAPNIOVA
19.77
3
details
Basic novice A girls 2
1
Ingrid AMADOZ SKORUPA
28.44
1
details
2
Thelma MITTET
26.70
2
details
3
Farah OUCHERIF
26.54
3
details
Basic novice A girls 3
1
Emilija SVENCIONYTE
29.18
1
details
2
Ida ERIKSSON
27.11
2
details
3
Natali MALKOVA
25.55
3
details
Gold boys
1
Jakub HEBDA
18.34
1
details
Gold girls
1
Zlata HALAVEICHUK
43.39
1
details
2
Milana RAMASHOVA
41.39
2
details
3
Lukrecija EIDUKEVICIUTE
39.84
3
details
Silver boys
1
Pawel KLIMIN
30.43
1
details
2
Jakub JANICKI
21.40
2
details
3
Antoni SZYMANSKI
18.56
3
details
Silver girls
1
Weronika FERLIN
38.46
1
details
2
Hanna KALINKA
37.55
2
details
3
Viktoriya DYTSEVICH
37.20
3
details
Bronze boys
1
Ryszard SIUDEK
11.49
1
details
Bronze girls
1
Zlata AMELYANIUK
27.03
1
video
2
Mariya SYCHOVA
25.22
2
details
3
Katarzyna MARTINELLO
20.21
3
details